Carriages Kutschen Calèche Koetsen Carruajes Kočáry Lovaskocsi

O nas

About Gallery Image 1
About Gallery Image 2
About Gallery Image 3
About Gallery Image 4

Powozy konne dla profesjonalistów i amatorów

Nasza firma powstała w 1992 roku. Od tego czasu zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju powozów konnych sportowych i rekreacyjnych. Możemy stworzyć dla Ciebie indywidualny powóz z ponad 100 różnych podstawowych modeli. Nowoczesne wyposażenie w oświetlenie drogowe i ogrzewanie siedzeń nie jest dla nas niczym niezwykłym.

Zobacz wideo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowoczesne Wagonety ( z dachem typu Western), powozy do nauki jazdy, inne typu Victoria, Vis A Vis, Landauer, bryczki piknikowe, modele typu Planwagen oraz bryczki specjalne i przygotowane dla osób niepełnosprawnych.

Do zawodów sportowych oferujemy powozy do dresażu i maratonu, które zawsze bazują na aktualnym standardzie FEI:

Projektowanie i produkcja w naszej firmie nastawione są na najnowocześniejszą obróbkę, powlekanie i konserwację metali.

Nasza malarnia oferuje możliwość wszechstronnego i profesjonalnego lakierowania bryczek, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu, że zarówno bryczki, jak i części zamienne mają nieporównywalną jakość i trwałość.

Materiał obiciowy jest najwyższej jakości, dlatego  wytrzymuje on codzienne użytkowanie i jednocześnie przyciąga wzrok.

W naszej firmie zatrudniamy 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy z pasją do budowy powozów konnych spełniają niemal każde życzenie klienta.

Wszystkie nasze powozy konne,  wykonane zostały na indywidualne zamówienie klienta.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia oferty.

Wielu międzynarodowych  kierowców , których zobaczysz w naszej galerii z zawodów międzynarodowych to nasi wieloletni klienci, którzy zaufali nam już wiele lat temu.

 Miłego przeglądania!