Nasza firma powstała w 1992 roku. Posiadamy w naszej ofercie ponad 290 różnych powozów konnych o konstrukcji metalowej, począwszy od prostych powozów rekreacyjnych dla małych koników, poprzez sportowe, wyczynowe powozy typu Maraton oraz rekreacyjno- turystyczne typu Wagoneta, a skończywszy na powozach do nauki jazdy oraz 15-osobowych powozach typu Piknikwagen i Planwagen.
        W swojej produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze metody obróbki i konserwacji metali, gwarantujemy solidną tapicerkę oraz profesjonalne lakierowanie w kabinie lakierniczej, przez co uzyskujemy wysoką jakość produkowanych przez nas powozów oraz części zamiennych.
        Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by zaspokoić wymagania i potrzeby naszych klientów. Wszystkie powozy konne, które znajdują się w katalogu zostały wykonane na indywidualne zamówienie klienta .
       Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oferowanych przez nas powozów. Wierzymy, że ich jakość i różnorodność wzbudzi Państwa zainteresowanie.